På denna sida just nu finns fusk på följande spel.

1.Halo Reach (XBOX 360)

2. Habbo.se(Dator)

3.CALL OF DUTY BLACK OPS (PC)

4.GTA SAN ANDREAS (PLAYSTATION 2)                                

Tipsa era vänner om denna sida jag ska kanske

fixa så att ni kan dela det på FACEBOOK!!!
MITT FAVORIT SPEL ÄR HALO REACH.!!!!!!!!
JAG SPELAR MED XBOX 360
haloooooo.jpgmini-call-of-duty-black-ops-walkthrough-artwork.jpgmini-halo.jpg

lägg in dina egna tv spels fusk

räknare                            










(Lämna tom)

besöksräknare

 

Hej och välkommen till min sida här kan du lägga in dina egna tv spels fusk på vilket spel som helst!

Så här gör du för att lägga in ett fusk. Skriv in Mail,Namn Och fusket i ifylnings rutorna ovanför!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

                                     FUSK...

                     HALO REACH på xbox 360

FUSK1 HUR DU KNIVAR EN PERSON. Följ instruktionerna nedan.

1.Ställ dig bakom den person du vill kniva.

2.Håll inne den knapp du slår med så knivar du honom/henne.

Det går inte att kniva om du har en bazoka ,FRG,sniper eller något annat väldigt ovanligt vapen. Det går inte att kniva Grunts. 

FUSK 2 hur du får olika halo hjälmar till din xbox live figur. 

klara valfri bana på svårighets grad legendary så får du carters hjälm.

spela firefight online eller multiplayer och få en Bulltrue medal så får du Emelies hjälm.

spela multiplayer i matchmaking och få en Killtacular så får du Jorges Hjälm.

Mörda 100 fiender utan att dö kvittar vilket vapen du har Det måste utföras i campaign eller firefight så får du Juns Hjälm.

Döda en fiende som just dödat din kompis så får du Kats Hjälm.  

FUSK   3   ALLA RANKERNA!!

 

 

HABBO.SE på dator

FUSK1 HUR DU FÅR ÖVER 200 HABBOMYNT GRATIS. Följ instruktionerna nedan.

1.Bli medlem på habbo.se.

2.Gör så många gubbar du kan på ditt konto.

3.Gå in på varje gubbe på påsken då brukar man få 5 habbomynt som en gåva på varje gubbe.

4.Om du har fått dina habbomynt gå in på habbo växlaren i katalogen.

5.Växla alla mynten till silver mynt välj att ge bort som gåva.

6.Skriv in namnet på den gubbe du vill skicka mynten till, Alltså den gubbe du använder mest.

7.Gör samma sak på varje gubbe du har.

                                                CALL OF DUTY BLACK OPS på PC

                                               KODER

FUSK1

 

För att slå in koden ska du trycka på LT och RT många gånger (detta ska du göra i huvudmenyn). När du har gjort det så ska han ställa sig upp. Gå då till datorn och skriv in "3ARC UNLOCK". Tryck sedan på A-knappen, så sätter han sig ner igen. Gå in på Zombies och sen ser du att du har både Dead Ops Arcade och Five utan att ha klarat spelet.

 FUSK 2

Tja de här är ett fusk så man kan få ett bonus zombie arcade spel.

1. När du är vid menyn (där du väljer zombie multiplayer och sånt) så tryck på LT och RT så kommer du loss i stolen du sitter i.

2. Sedan så går du till en dator och trycker på X (står när du ska göra det) och så ska du skriva in en kod.

3. Koden är: DOA (DEAD ops arcade) när du har gjort det så startar det och så är det bara att döda zombies.



PS! Om du vill köra det igen så kan du gå till zombies och så finns den där när du är färdig. (alltså på maps).

FUSK 3

Gå till CIA Data System. Ange "login" som ett kommando. Du uppmanas att logga in med ett konto. Använd något utav följande användarnamn med lösenord för att fortsätta. Du kan sedan komma åt dina dokument med "dir"-kommandot, samt e-post med "post"-kommandot.

| Person - Användarnamn - Lösenord |

Adrienne Smith - asmith - roxy
Alex Mason (standardkonto) - Amason - password
Bruce Harris - bharris - goskins
D. King - dking - MFK
Frank Woods - fwoods - Philly
Grigori "Greg" Weaver - gweaver - Gedeon
J. Turner - Jturner - condor75
Jason Hudson - jhudson - bryant1950
John McCone - jmccone - berkley22
Joseph Bowman - jbowman - uwd
John F. Kennedy - jfkennedy - lancer
Lyndon B. Johnson - lbjohnson - ladybird
Richard Nixon - rnixon - damspel
Richard Helms - rhelms - lerosey
Richard Kain - rkain - sunwu
Ryan Jackson - rjackson - saintbridget
T. Walker - twalker - radi0
Terrance Brooks - tbrooks - lauren
Vannevar Bush - vbush - manhattan
William Raborn - wraborn - bromlow

Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.
[ X ]

Ägaren av denna hemsidan har inte loggat in på över 6 månader.

Är detta din hemsida? Logga in här för att ta bort denna rutan.

Eller starta din egen hemsida med N.nu: